"Шахтар" переміг "Верес" у чемпіонаті України з футболу

Лідери чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги - футболісти донецького "Шахтаря" обіграли у суботу рівненський "Верес" (2:0) у матчі 18-го туру національної першості.

Голи на ОСК "Металіст" у Харкові записали до свого активу Марлос (49-та хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75),  повідомляє Укрінформ.

Унічию (1:1) завершився поєдинок між одеським "Чорноморцем" та луганською "Зорею". М'ячі в Одесі забили Олексій Хобленко (71-а хвилина) - у господарів, Олександр Сваток (67) - у луганчан.

У цій грі головний арбітр Віталій Романов із Дніпра показав футболістам 8 жовтих та 3 червоні картки. У одеситів з поля були вилучені Денис Васін (18-та хвилина) та Алассан Н’Діає (76), у "Зорі" -  Руслан Бабенко (33).

На неділю заплановані заключні матчі туру. Кропивницька "Зірка" зіграє з кам'янською "Сталлю" (початок о 14.00, транслює телеканал "Футбол 1"), львівські "Карпати" - з донецьким "Олімпіком" (14.00, "Уніан"), полтавська "Ворскла" - з "Олександрією" (17.00, "Футбол 1"), а київське "Динамо" - з "Маріуполем" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 42 очки (після 18-ти ігор), "Динамо" - 35 (16), "Верес" - 25 (18), "Олімпік" - 25 (17), "Ворскла" - 25 (17), "Зоря" - 24 (18), "Маріуполь" - 20 (16), "Олександрія" - 18 (17), "Чорноморець" - 16 (18), "Зірка" - 14 (17), "Карпати" - 14 (17), "Сталь" - 12 (17).