Бундесліга: Коноплянка допоміг «Шальке» відігратися у матчі з «Боруссією»

Команда Ярмоленка виграла перший тайм 4:0, але перевагу не втримала.

Центральний матч 13-го туру чемпіонату німецької бундесліги «Боруссія» (Дортмунд) – «Шальке» завершився внічию 4:4. Причому клуб з Гельзенкірхена відігрався з рахунку 0:4. Обидва українські легіонери Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка вийшли у стартових складах своїх команд. Про це повідомляє Укрінформ.

Півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка зробив дві гольові передачі в цьому матчі. Євген асистував Аміну Хариту на 65-й хвилині і Налдо на 90-й. Таким чином, Коноплянка допоміг «Шальке» відігратися після програного першого тайму 0:4. Ще два голи у гостей забили Бургшталлер і Каліджурі.

Хавбека «Боруссії» Андрія Ярмоленка на 68-й хвилині замінили на захисника Марка Бартра за рахунку 4:2 на користь «Боруссії». У господарів відзначились Обамеянг, Стамбулі (автогол), Гьотце і Геррейру.

Відзначимо, що на 72-й хвилині «Боруссія» залишилася вдесятьох. Червону картку отримав Обамеянг.

Цікаво, що це була перша очна зустріч Ярмоленка і Коноплянки у якості суперників з матчу «Дніпро» - «Динамо» (0:3), який відбувся 2 листопада 2014 року.