Футбол: Роналду відзначився дублем у розгромному матчі проти АПОЕЛа

Форвард мадридського футбольного клубу "Реал" і збірної Португалії Кріштіану Роналду відзначився двома забитими м’ячами у ворота кіпрського АПОЕЛа у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів УЄФА.

Родзинкою другого тайму став дубль Роналду. При рахунку 0:4 зірковий португалець спочатку реалізував передачу Марсело, а через 5 хвилин забив ще й шостий м’яч. М’ячі у поєдинку "Реал" – АПОЕЛ забили Лука Модріч (на 23-й хвилині), Карім Бензема (39, 45), Хосе Ігнасіо Начо (41), Кріштіану Роналду (49, 54).

Також відзначився у цьому матчі один з уболівальників Роналду, який продемонстрував свою підтримку величезним татуюванням на спині:

Нагадаємо, що днями 32-річний португальський футболіст заявив, що незадоволений своєю результативністю останнім часом і готовий через це навіть залишити клуб.