Зозуля знову забиває за «Альбасете»

Це вже четвертий гол українського нападника.

Форвард «Альбасете» Роман Зозуля забив м’яч в матчі другого іспанського дивізіону (Сегунда) проти «Реус Депортіу» (1:1). Про це повідомляє Укрінформ.

28-річний український нападник на 38-й хвилині відкрив рахунок в поєдинку. Роман забиває вже у другому матчі поспіль. На 86-й хвилині Зозулю замінили.

Сам матч завершився внічию 1:1. «Альбасете» набрав 17 очок в 15 матчах і посідає в Сегунді 14-е місце.

Це вже четвертий гол Зозулі за «Альбасете» в цьому сезоні. Українець  кращий бомбардир команди і кращим за системою гол + пас. На його рахунку також 2 гольові передачі.

Нагадаємо, Роман Зозуля перейшов влітку в клуб другого іспанського дивізіону «Альбасете» з «Бетису». Минулий сезон в «Бетисі» вийшов для Зозулі дуже невдалим. Він втратив місце у основному складі клубу та у збірній України, а його оренда в «Райо Вальєкано» зірвалася через конфлікт з вболівальниками.