Українські плавці Говоров і Романчук виграли медалі на етапі Кубка світу

Наші спортсмени змагалися у Пекіні у 25-метровому басейні.

Українці Андрій Говоров і Михайло Романчук виграли медалі на етапі Кубка світу з плавання на короткій воді, який пройшов в Пекіні. Про це повідомляє Tribuna.com.

У фіналі 50-метрівки вільним стилем Говоров зайняв 3-е місце з часом 21.30 секунди. Перше місце на цій дистанції посів росіянин Володимир Морозов (20.83).

На 50-метрівці батерфляєм українець фінішував другим з часом 22.60 секунди. А переміг тут олімпійський чемпіон Лондона-2012 Чад ле Кло з ПАР.

Романчук виграв «бронзу» на 400-метрівці вільним стилем з результатом 3:41.42. Перше і друге місце зайняли китайці Цзі Сіньцзя і Цю Цзяо.

Нагадаємо, що в Будапешті на чемпіонаті світу з водних видів спорту Андрій Говоров завоював «бронзу» на дистанції 50 метрів батерфляєм, а Михайло Романчук став срібним призером на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Також спортсмени принесли два «золота» Україні на Універсіаді-2017.