Світоліна - дев'ята в рейтингу найбільш високооплачуваних тенісисток року

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна посіла 9-е місце в рейтингу найбільш високооплачуваних тенісисток 2017 року.

За сезон 23-річна тенісистка заробила понад 3,2 млн доларів. Левову частку призових Світоліній принесли успішні виступи в одиночному розряді, лише зрідка вона грала в парі або міксті. Про це повідомляє XSPORT

На вершині рейтингу опинилася Вінус Вільямс. Американка не виграла жодного титулу, але зіграла в трьох фіналах - на Australian Open, US Open і Підсумковому турнірі в Сінгапурі, що дозволило їй заробити майже 5,5 млн доларів.

10. Йоханна Конта (Великобританія) - $ 2,731,494

Нагадаємо, що у 2017 році Світоліна встановила національний рекорд, піднявшись на третю сходинку світового рейтингу, а також здобула п'ять титулів: двічі перемогла на турнірах категорії WTA International в Тайбеї і Стамбулі та здобула три трофеї на Premier 5 в Дубаї, Римі та Торонто. Більш того, українка стала першою в історії тенісисткою, якій вдалося виграти три турніри Premier 5 за один сезон.

Незважаючи на те, що Світоліна виграла відразу п'ять титулів, вона займає лише дев'яте місце. Українка вийшла в чвертьфінал тільки на одному турнірі серії "Великого Шлема", а трофеї у Тайбеї і Стамбулі були з "бюджетної" серії WTA International.