Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Динамо" обіграло "Ворсклу", "Олімпік" втратив перемогу над "Зорею"

П'ятнадцятий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершився перемогою київського "Динамо" над полтавською "Ворсклою" та бойовою нічиєю донецького "Олімпіка" та луганської "Зорі".

Успіх з рахунком 2:1 "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" принесли голи Мораеса, який відзначився на 26-й хвилині, та Віталія Буяльського (30); у "Ворскли" відставання скоротив Володимир Чеснаков (58), повідомляє Укрінформ.

Прем'єр-ліга: "Динамо" обіграло "Ворсклу" / Фото: Данило Шамкін, Укрінформ

"Олімпік" у свою чергу на останніх секундах не втримав перемогу над "Зорею", яка із 71-ї хвилини грала у меншості після вилучення Олександра Андрієвського - 3:3.

У донеччан забили Антон Кравченко (11), Станіслав Біленький (48) та Андрій Богданов (66); у "Зорі" - Максим Луньов (62), Євген Опанасенко (84) та Ігор Харатін (90+4).

Результати інших матчів 15-го туру:

"Верес" (Рівне) - "Зірка" (Кропивницький) - 0:0;

ФК "Олександрія" - "Чорноморець" (Одеса) - 0:0;

ФК "Маріуполь" - "Шахтар" (Донецьк) - 1:3

голи: Руслан Фомін, (48-ма хвилина) - Факундо Феррейра (30), Марлос (45+2) та Бернард (56);

"Сталь" (Кам'янське) - "Карпати" (Львів) - 0:0.

Турнірне становище після 15-ти турів: "Шахтар" - 36 очок, "Динамо" - 29 (14), "Олімпік" - 25, "Ворскла" - 21, "Верес" - 21, "Зоря" - 19, "Маріуполь" - 18 (14), "Зірка" - 14, "Карпати" - 14, "Олександрія" - 12, "Чорноморець" - 12, "Сталь" - 11.