"Чорноморець" сенсаційно переміг "Динамо" у Прем'єр-лізі

Дванадцятий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершився непрогнозованим успіхом "Чорноморця", який в Одесі приймав київське "Динамо".

Зустріч "моряків" та "біло-синіх" завершилася у неділю мінімальною перемогою господарів стадіону "Чорноморець" - 2:1, повідомляє Укрінформ.

Одесити оформили комфортну перевагу над киянами ще до перерви - завдяки голам Кирила Ковальця на 14-й хвилині та Олексія Хобленка (21), на що динамівцям наприкінці гри вдалося відповісти лише голом Артема Кравця (78).

Результати інших матчів:

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 3:2

голи: Марлос (21-ша хвилина), Факундо Феррейра (36, 82) - Юрій Коломоєць (42, 57);

гол: Іван Брікнер (88).

Турнірне становище команд після 12-ти турів: "Шахтар" - 31 очко, "Динамо" - 24 (11), "Ворскла" - 21, "Олімпік" - 20, "Верес" - 18, "Маріуполь" - 16 (11), "Зоря" - 14, "Зірка" - 10, "Олександрія" - 9, "Чорноморець" - 9, "Карпати" - 9, "Сталь" - 8.