"Манчестер Сіті" - Шахтар". Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу другого туру квартету F групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА між футболістами англійського "Манчестер Сіті" та донецького "Шахтаря".

"Манчестер Сіті" - "Шахтар"

2:0

Турнірне становище після двох турів: "Манчестер Сіті" - 6 очок, "Шахтар" - 3, "Наполі" - 3, "Феєноорд" - 0.

"Шахтар" зазнав першої поразки у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів УЄФА.

В іншому поєдинку квартету F "Наполі" з рахунком 3:1 у Неаполі переграв "Феєноорд", з яким у наступному матчі "гірники" зіграють 17 жовтня у Роттердамі.

ЛУНАЄ ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК!!!

90+2 - Іван Петряк потрапив у офсайд.

90 - ГОООООООЛ!!! Бернарду Сілва віддав Рахіму Стерлінгу, який точним ударом від поперечини зробив рахунок 2:0.

90 - Арбітр компенсував 4 хвилини.

89 - Іван Петряк замінив Бернарда.

89 - "Шахтар" вибиває м'яч за межі поля - Фред потребує допомоги.

87 - Андрій П'ятов забрав м'яч у ногах Сане після індивідуального проходу Лероя по лівому флангу.

! Пішов відкритий футбол. «Шахтар» з останніх сил намагається атакувати, але гольових моментів немає. «Ман Сіті» близький, як і до другого голу, так і до другого пенальті. Нам наразі щастить.

84 - Ще одна заміна у "містян": Серхіо Агуеро поступається місцем на полі Бернарду Сільві.

81 - Заміна у господарів. Гру залишив Давид Сільва, а Ілкай Гюндоган вийшов на поле.

! А між іншим, арбітр мав ставити пенальті у ворота «Ман Сіті». Стоунз зіграв відведеною від тіла рукою і перервав подачу. Ситуація, яку ще довго будуть обговорювати і, яка могла змінити перебіг матчу.

78 - У "Шахтаря" заміна: Дентіньйо вийшов на поле замість Марлоса.

76 - Португальський арбітр не помітив явний пенальті у ворота "Манчестер Юнайтед"!!!

! Відбитий Пятовим пенальті повинен додати сил команді. Тим паче, що «Ман Сіті» дає гостям вільно будувати свої атаки. Навіть на флангах Бутко та Ісмаїлі отримали більше свободи у порівнянні з першим таймом. Флангові гравці «Ман Сіті» помітно втомилися.

72 - Сергіо Агуеро не забив 11-метровий - П'ятов відбив м'яч у правому від себе куті.

71 - Пенальті у ворота "Шахтаря" - Іван Ордець у штрафному майданчику збив Лероя Сане.

69 - "Манчестер Сіті" після перерви збільшив свою перевагу. Рахім Стерлінг не влучив у ворота.

66 - Іван Ордець отримав попередження за невдалий підкат.

63 - Удар по воротах у виконанні де Брейне заблокував Ісмаїлі.

! Важко зараз «Шахтарю». Господарі хочуть чимшвидше забитий другий і закрити питання з переможцем цього матчу. Нашому чемпіону наразі щастить. І навіть за цих обставин «гірники» йдуть вперед. Бернард і Тайсон намагаються створити гольові моменти.

58 - Фернандіньйо порушив правила проти Тайсона. Марлос виконав стандарт - "гірники" ніяк не можуть заволодіти м'ячем.

56 - "Манчестер Сіті" створив гольовий момент, але після удару Агуеро П'ятов врятував ворота "гірників".

! Те, про що ми попереджали в першому таймі. Помилка Марлоса – і миттєва розплата. Тепер «Шахтарю» слід ризикувати.

54 - Рахім Стерлінг приєднався до "Манчестер Сіті", вийшовши на заміну. Габріел Жезус замінений.

51 - Богдан Бутко не знайшов нікого з партнерів по команді своїм пасом і удар був заблокований.

48 - ГООООЛ!!! Кевін де Брюйне отримав м'яч, відммінно обробив і завдав удар з 20-ти метрів у "дев'ятку" воріт П'ятова.

46 - Фабіан Делф виконав штрафний удар після фолу Богдана Бутка.

Господарі розпочали другий тайм!

! Чудовий тайм від "Шахтаря". Є впевненість у власних силах, є чітка координація в захисті, є бажання грати у свій футбол в середині поля, врешті-решт є гострі атаки. Команда Фонсеки виглядає на рівних з топ-клубом Європи! Головне не розгубити це все після перерви.

45 - ПЕРЕРВА.

44 - Якщо перша половина тайму була без ударів по воротах, то друга частина йде на зустрічних курсах, при чому "Шахтар" не поступається господарям ні у майстерності, ані у швидкості під час контратак.

41 - Хавбек збірної Німеччини Лерой Сане не забив "Шахтарю" з кількох метрів.

40 - Іван Ордець високо вистрибнув у штрафному, щоб головою нанести удар після відмінної подачі Марлоса, - повз правої штанги.

38 - Кайл Вокер потрапив в офсайд.

! За такої гри «Шахтарю» важливо не помилятися в центрі поля. Будь-який провал може стати фатальним. «Ман Сіті» вже показав, як здатен покарати за обрізки. Забивати у господарів є кому.

34 - Сольний прохід Лероя Сане і удар у нижній кут воріт, проте П'ятов вкотре врятував "Шахтар".

32 - Марлос підправив м'яч під ліву ногу, пробив по воротах, але голкіпер Едерсон у карколомному стрибку врятував свою команду.

30 - "Шахтар" обрізався у центрі поля. Господарі провели шведку контратаку, бельгієць де Брюйне залишився перед Андрієм П'ятовим, але метрів із 10-ти не влучив.

! Все йде за сценарієм Фонсеки. Відзначимо, чітку роботу захисників «Шахтаря». Як результат, постійні офсайди у господарів та надійна гра «гірників» у підстраховці.

28 - Перший удар по воротах господарів - Тарас Степаненко метрів з 30-ти пробив набагато вище воріт.

21 - Агуеро потрапив в офсайд. Де Брейне зробив розрізаючий пас на Агуеро, який втік на побачення з П'ятовим, але арбітр зупинив атаку, фіксуючи положення "поза грою".

21 - Фернандіньйо виконав штрафний удар.

20 - Феррейра порушив правила.

18 - Ярослав Ракицький виконав штрафний удар.

! Між тим, гості впевнено контролюють м’яч. Тайсон вміло диригує, Марлос, Фред і Бернард активно підключаються до атак і намагаються віддати гострий пас в карний майданчик.

15 - "Шахтар" отримав право на кутовий. Марлос на фланзі обіграв суперника і прострілив у штрафний майданчик. Фернандіньо підстрахував своїх захисників і вибив м'яч за межі поля.

14 - Ісмаїлі пробив по воротах "МС" - удар заблокований.

! "Шахтар" показує зуби. Господарі, здається, легковажно поставились до гри у відборі і наші бразильці класно комбінують на половині поля суперника. Час на більш серйозні атаки.

12 - Марлос, Феррейра, Фред, але колишній хавбек донетчан Фернандіньйо збив останньго - арбітр у діях захисту господарів порушення правил не побачив. "Шахтар" отримав право на кутовий.

8 - Серхіо Агуеро вийшов віч-на-віч і, не зближуючись, пробив... Воротар "Шахтаря" Андрій П'ятов зумів зреагувати на цей удар і відбив м'яч.

! Занадто притислись "гірники" до власних воріт. Таке враження, що команда хвилюється і хоче звести помилки в середині поля до мінімуму.

5 - Лерой Сане "заробив" для "Манчестер Сіті" офсайд.

3 - Перший (неточний) удар у матчі у виконанні Серхіо Агуеро - атакують господар "Етіхад Стедіум".

****************

Матч розпочався! Гості розіграли м'яч.

*****

26 вересня 2017 року. Манчестер (Англія). "Етіхад Стедіум". Початок о 21.45. Температура повітря +16 С.

Ласкаво просимо до Манчестера на поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому чемпіона України донецький "Шахтар" приймає бронзовий призер англійської футбольної Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті".

*************

Стартові склади.

"МАНЧЕСТЕР СІТІ" - Едерсон, Кайл Вокер, Джон Стоунз, Серхіо Агуеро, Кевін де Брeйне, Фабіан Делф, Лерой Сане, Давід Сільва, Фернандінйьо, Ніколас Отаменді, Габриел Жезус.

Головний тренер - Хосеп Гвардіола.

"ШАХТАР" - Андрій П'ятов, Богдан Бутко, Тарас Степаненко, Тайсон, Фред, Бернард, Марлос, Іван Ордець, Факундо Феррейра, Ісмаїлі, Ярослав Ракицький.

Головний тренер - Паулу Ферейра.

АРБІТР - Мануел де Соуза (Португалія).

У паралельній зустрічі квартету F в Італії "Наполі" на "Сан-Паоло" в Неаполі зустрічається з голландським "Фейєноордом" із Роттердама.

Турнірне становище: "Манчестер Сіті" - 3 очки, "Шахтар" - 3, "Наполі" - 0, "Фейеноорд" - 0.

Команди раніше не зустрічалися у єврокубках.

"Шахтар", який грає на груповому етапі удванадцяте, виграв п'ять останніх єврокубкових матчів на виїзді. У десяти останніх гостьових зустрічах на євроарені "гірники" здобули вісім перемог при двох поразках.

Безпрограшна домашня серія "Манчестер Сіті" у Лізі чемпіонів, включаючи кваліфікацію, становить десять матчів (7 перемог при 3 нічиїх). Остання поразка сталася в першому турі сезону 2015/16, коли в Манчестері гостював "Ювентус" (1:2).

У першому турі нинішнього розіграшу "Манчестер Сіті" з рахунком 4:0 розгромив на виїзді "Фейєноорд", а "Шахтар" вдома взяв гору над "Наполі" - 2:1.

На фото: манчестерська арена "Етіхад Стедіум" (uefa.com).