Важка атлетика: Українець Пелешенко був за крок до світового рекорду

На чемпіонаті Україні він переміг з результатом, який лише на 2 кг поступається світовому рекорду.

Олександр Пелешенко у вражаючому стилі виграв «золото» чемпіонату України з важкої атлетики. Його результат у сумі двоборства лише на 2 кг поступається світовому рекорду. Про це повідомляє Sport Arena.

З 20 по 24 вересня у Львові проходить чемпіонат України з важкої атлетики. Сьогодні розіграли медалі в категорії до 85 кг серед чоловіків. Впевнену перемогу здобув Олександр Пелешенко.

Дворазовий чемпіон Європи у ривку підняв 182 кг, у поштовху - 212 кг, що є рекордом України як в сумі, так і в кожній окремій вправі. Більш того, сума Пелешенка (394 кг) всього на 2 кг поступається світовому рекорду, який належить іранцю Кіанушу Ростамі (396 кг).

Головний старт сезону у важкій атлетиці - чемпіонат світу-2017 - пройде в американському Анахаймі з 28 листопада по 5 грудня.