"Десна", "Маріуполь", "Таврія", "Верес", "Сталь" - в 1/8 фіналу Кубка України з футболу

Футболісти чернігівської "Десни" першими пробилися до 1/8 фіналу Кубка України сезону 2017/18 років.

У матчі третього попереднього етапу розіграшу Кубка України "Десна" на виїзді завдяки дублю Єгора Картушева (11, 73 хвилини) з рахунком 2:1 обіграла у середу харківський "Геліос", у складі якого відзначився Вадим Абеленцев (13), повідомляє Укрінформ.

Результати інших матчів середи, які вже завершилися:

"Колос" (Ковалівка) - "Маріуполь" - 1:2

голи: Володимир Лисенко (50-та хвилина) - Денис Кожанов (45), Руслан Кисіль (53);

Жемчужина" (Одеса) - "Сталь" (Кам’янське) - 1:1 (по пенальті - 1:4)

голи: Денис Долинський (44) - Мар'ян Мисик (65);

"Таврія-Сімферополь" - "Зірка" (Кропивницький) - 3:2 (у додатковий час)

голи: Максим Логвиненко (7, з пенальті), Булат Єлоєв (16), Вадим Воронченко (110) - Глєб Рассадкін (10), В'ячеслав Панфілов (19);

"Агробізнес" (Волочиськ) - "Верес" (Рівне) - 1:2 (у додатковий час)

голи: Сергій Шум (102 - автогол) - Володимир Скотаренко (111), Артур Думанюк (117).

В інших поєдинках третього попереднього етапу розіграшу Кубка України 20 вересня зустрічаються: "Авангард" (Краматорськ) - "Ворскла" (Полтава), "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Карпати" (Львів), "Інгулець" (Петрове) - "Арсенал" (Київ), "Львів" - "Демня", "Дніпро-1" - "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні).

До переможців третього попереднього етапу розіграшу Кубка України приєднаються "Шахтар", "Динамо", "Зоря", "Олімпік", "Олександрія" та "Чорноморець", які стартують з 1/8 фіналу.