Ярмоленко допоміг «Боруссії» розгромити «Кельн»

В активі українського півзахисника гольовий пас та участь в трьох гольових атаках.

Хавбек «Боруссії» (Дортмунд) Андрій Ярмоленко зробив гольову передачу та взяв участь у ще трьох гольових атаках своєї команди в матчі 4-го туру німецької бундесліги проти «Кельна» (5:0). Про це повідомляє Укрінформ.

На другій хвилині українець асистував Максиміліану Філіпу. Згодом Ярмоленко взяв участь у другому голі. Після його навісу воротар «Кельна» випустив м'яч з рук, а Сократіс Папастатопулос добив м'яч у ворота.

В другому таймі після передачі Андрія «Боруссія» заробила пенальті, який реалізував Обамеянг. У четвертому голі також є «слід» українця. Саме він віддав пас на Лукаша Пішчека, який асистував Обамеянгу. На 66-й хвилині Ярмоленка замінили на Пулішича.

Це перша поява українця у стартовому складі німецького клубу в матчі бундесліги. У попередньому турі він вийшов на заміну в матчі з «Фрайбургом» (0:0).

Нагадаємо, свій дебютний м’яч за «Боруссію» Ярмоленко забив у матчі Ліги чемпіонів з «Тоттенхемом».