"Чорноморець" відібрав очки у "Шахтаря" в чемпіонаті України з футболу

Футболісти "Чорноморця" зіграли у неділю, 17 вересня, в Одесі внічию (0:0) з лідером чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги донецьким "Шахтарем".

Цією осічкою "гірників" скористалися київські динамівці і за різницею м'ячів вийшли на перше місце у турнірній таблиці, повідомляє Укрінформ.

Кияни на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського перемогли донецький "Олімпік" - 2:1. Голи: Віктор Циганков (20-та хвилина) і Віталій Буяльський (45+1) - у киян; Моха (42) - у донеччан.

Тотальною перевагою володіла сьогодні луганська "Зоря" у грі зі львівськими "Карпатами". Проте, матч у Запоріжжі завершився нульовою нічиєю. Крім того, на 88-й хвилині у складі луганчан був вилучений з поля Олександр Андрієвський,

Нагадаємо, у суботу "Олександрія" на домашній арені "Ніка" упевнено здолала кам'янську "Сталь" - 4:1.

Три м'ячі - на 31-й, 38-й і 51-й хвилинах - забив хавбек господарів поля Олександр Старенький. У "Сталі" голом відзначився Неманья Обрадович (18), крім того, на 14-й хвилині власні ворота вразив гравець кам'янчан Богдан Михайличенко.

Футбольний клуб "Маріуполь" обіграв на домашньому стадіоні кропивницьку "Зірку" - 1:0. М'яч на 17-й хвилині забив Руслан Фомін.

З таким же рахунком завершився йматч уРівному "Верес" - "Ворскла" (Полтава). Гол у господарів на рахунку Євгена Пасіча (65-та хвилина).

Турнірне становище після 9-го туру: "Динамо" - 22 очки (після 8-ми матчів), "Шахтар" - 22 (9), "Ворскла" - 17 (9), "Верес" - 15 (9), "Маріуполь" - 14 (8), "Олімпік" - 13 (9), "Зоря" - 9 (9), "Зірка" - 8 (9), "Олександрія" - 7 (9), "Карпати" - 7 ( 9), "Сталь" - 6 (9), "Чорноморець" - 5 (9).