Світова вітрильна федерація не визнала російські змагання у Криму

Світова вітрильна федерація не визнала російські змагання у Криму

Документ
2109
Ukrinform
Вітрильна федерація України домоглася невизнання російських змагань у незаконно анексованому Криму.

Про це Укрінформу повідомили у вівторок у Вітрильній федерації України. 

"Вітрильна федерація України у відповідь на свою вимогу отримала підтвердження від Word Sailing (світова федерація, яка відповідає за проведення олімпійських та параолімпійських змагань з вітрильного спорту) стосовно невизнання дійсними змагань, які планувала провести Російська Федерація провести у м. Севастополь (Крим) з 8 по 15 вересня 2017 року, а також російського національного чемпіонату з віндсерфінгу, який планувався впродовж того самого періоду", - йдеться у повідомленні.  

Як зазначається в офіційному листі за підписом виконавчого директора World Sailing до президента російської федерації вітрильного спорту: "Проведення змагань є можливим лише за ініціативою та під егідою української федерації вітрильного спорту. А оскільки, відповідно до рішень ООН та Міжнародного олімпійського комітету, Крим визнано частиною України, то будь-які змагання можуть проводитись під егідою української федерації вітрильного спорту". 

За словами віце-президента Вітрильної федерації України, секретаря Національної ради реформ Дмитра Шимківа, цим рішенням Світова вітрильна федерація World Sailing визнала, що Крим - це невід’ємна частина України. "А значить, будь-які змагання, які проводяться на території незаконно анексованого Криму не можуть іти в міжнародний залік країни-агресора", - наголосив він.

Шимків також висловив переконання, що кожна українська асоціація будь-якого виду спорту повинна відстоювати інтереси держави в очах міжнародної спортивної спільноти так само, як це зробила Вітрильна федерація України. "Я закликаю колег з інших асоціацій до рішучих дій", - сказав він. 

Зі свого боку, президент Вітрильної федерації України Родіон Лука повідомив, що цього року в Україні пройде перше змагання з вітрильного спорту в усіх класах яхт. Змагатимуться спортсмени усіх вікових груп, у різних категоріях: професіонали-олімпійці, аматори, а також діти. 

"Всього на Київському водосховищі з 12 до 17 вересня зберуться понад 700 учасників змагань. Це буде наймасштабніша регата за увесь час незалежності України", - зазначив він. 

Повідомляється також, що змагання пройдуть під егідою Вітрильної федерації України відповідно до вимог Світової вітрильної федерації World Sailing. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-