Українки виграли

Українки виграли "срібло" і дві "бронзи" на першості світу зі спортивної боротьби

В Афінах (Греція) завершився перший день юнацької першості світу з жіночої боротьби.

Українські спортсменки стали володарями трьох нагород - однієї срібної та двох бронзових, повідомляє Укрінформ.

Марія Томищ із Закарпаття дійшла до фіналу у ваговій категорії до 38 кг, де програла матч за "золото" азербайджанці Шаяні Назаровій і отримала срібну медаль.

У поєдинках за "бронзу" донеччанка Тетяна Профатілова (49 кг) поборола Аяулим Туганбаєву з Казахстану, а львів'янка Оксана Чудик (65 кг) взяла гору над Сійкою Тодоровою Івановою з Болгарії.

Карина Чорномор з Житомира (43 кг) зупинилася за крок від п'єдесталу (5-та позиція), поступившись у сутичці за 3-тє місце росіянці Алдинай Даржаа.

Віоллета Петровська з Донецька (56 кг) посіла у підсумку 12-те місце,

8 вересня програму юнацької першості світу зі спортивної боротьби продовжать змагання дівчат у вагових категоріях до 40, 46, 50, 60 і 70 кг. 9-10 вересня турнір завершать представники вільного стилю боротьби.