Хацкевич: Циганков вже готовий грати на позиції Ярмоленка

Хацкевич: Циганков вже готовий грати на позиції Ярмоленка

Відео
4619
Ukrinform
Головний тренер київського футбольного клубу "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував старт сезону та оцінив виступи деяких гравців команди.

- Ким замінити Ярмоленка? Циганков на сьогоднішній момент вже готовий грати. Інше питання - як він буде грати, яка ефективність його гри. Це ми подивимося в процесі. Але він цікавий і креативний хлопець. Для Циганкова настає такий період, коли він повинен виходити і показувати рівень своєї майстерності в кожній грі.

Є проблема у Циганкова і у Гонсалеса, така ж проблема і в Ярмоленка - вони не хочуть грати на оборону.

Мбокані приїхав і показує рівень. У кожній грі він працює і дуже багато відпрацьовує на оборону. Робить багато чорнової роботи. У нас нападники хочуть грати тільки з м'ячем. Щоб їм віддавали передачі, щоб вони забивали. Але поки такого класу у Бесєдіна немає. Йому потрібно працювати, і він знає, над чим.

Томаш Кендзьора ще соромиться, але в оборонному плані він досить надійний. Наші селекціонери і я бачили, як він може грати на атаку, але поки він цього не показує навіть на 50%.

За першим тренуванням Піварича видно, що він хлопець досвідчений і грає. Він і тактично грамотний і знає, коли підключитися. Гравець збірної Хорватії. Видно, що він більше такий ігровик: не боїться грати з м'ячем, не боїться помилитися. Він уже більш впевнений футболіст.

Читайте також: Піварич: Поки що не можу повноцінно грати головою

Відео інтерв’ю:

Нагадаємо, що 2 вересня у Києві футболісти київського "Динамо" перемогли в товариському матчі мінських "одноклубників" з рахунком 7:0.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
' + ' ' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + ' ' + '
' + '
' + ' ' + '
' + '
' + '' + ''; }; var rContainerHeight = $(rContainer + ":first-child").height() - $(slideBannerBlock).height(); // высота правого блока при загрузке страницы // параметры подгружаемых новостей items[0] = new Array(window.location.pathname, document.title); items[1] = new Array('/rubric-regions/2298051-na-prikarpatti-dos-zatopiv-budinki-ratuvalniki-vidkacuut-vodu.html', 'На Прикарпатті злива затопила будинки, рятувальники відкачують воду'); // инициализация slide-баннера для первой новости var currentBannerId = 'socialBlockSlideId_' + 0; //var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_' + 0; var currentStopperId = 'socialBlockSlideStop_extra'; var currentVideoBannerId = 'videoBanner_' + 0; // задаю id слайд-баннеру и стоп-контейнеру $($(sContainer + ' div.video-banner').last()).attr('id', currentVideoBannerId); // инициализация слайд-баннера для подгруженной новости wereSticked = initStickWidget('#' + currentBannerId, '#' + currentStopperId); // действия при ресайзе окна $(window).on('resize', function () { if (window.innerWidth <= slideBinnerMinWidth) { wereSticked = false; $(slideBannerBlock).css('display', 'none'); } else { $(slideBannerBlock).css('display', ''); } }) // действия при скролле $(window).on('scroll', function () { wereScrolled = true; if (items[pageNum]) { // определение индекса текущего видимого блока с контентом closestIndex = indexOfClosest(nContainer); if (closestIndex != closestIndexCurrent) { // скролл наверх // обновление URL в браузере и title update_current_url(items[closestIndex][0], items[closestIndex][1]); closestIndexCurrent = closestIndex; } ; // подгрузка новой страницы if ( ( items[pageNum] && refresh && isScrolledIntoView($(sContainer).last()) && (pageNum < pageCount) ) // для остальных - при попадании блока на экран ) { // перезагрузка кнопок шейра fb_count(pageNum); // записываю в массив данные для следующей страницы items[pageNum + 1] = loadContent(pageNum, items[pageNum][0], items[pageNum][1]); pageNum++; // Google analytics //ga('ukrTracker.send', 'pageview', window.location.href); ga('send', 'pageview'); // Yandex Метрика if (window.yaCounter12812155) { window.yaCounter12812155.hit(window.location.pathname); } ; // определение текущей страницы closestIndexCurrent = pageNum; closestIndex = pageNum; } ; } ; });