Діамантова ліга: Юлія Левченко друга у фіналі

У загальному заліку стрибків у висоту Левченко посіла третє місце.

У Брюсселі відбувся фінальний етап Діамантової ліги. Юлія Левченко показала другий результат у стрибках у висоту. Про це повідомляє Укрінформ.

Заключний етап Діамантової ліги відбувся у Брюсселі. У стрибках у висоту від України виступили срібна призерка чемпіонату світу-2017 Юлія Левченко та Оксана Окуньова. Подолавши висоту 1.84, Окуньова посіла лише восьме місце.

19-річна Левченко з другої спроби взяла 1.94. Потім вона намагалася подолати 1.97 і навіть 1.99, але спроби були невдалі. Левченко посіла на етапі друге місце. А перемогла з результатом 2.02, як і на шести попередніх етапах, росіянка Марія Ласіцкенє.

У загальному заліку Діамантової ліги-2017 Левченко посіла третє місце. Перша – Ласіцкенє, друга – польська стрибунка Каміла Ліцвінко.