Чемпіонат світу з дзюдо: Зантарая без медалі

Знаменитий український дзюдоїст програв сутичку за «бронзу».

П'ятиразовий призер чемпіонатів світу з дзюдо Георгій Зантарая не зміг добути медаль ЧС в Будапешті. Про це повідомляє XSport.

Українець виграв три сутички поспіль в попередньому раунді у вазі до 66 кг, першу з яких завершив чистою перемогою. Потім Зантарая зійшовся з 19-річним японцем Хіфумі Абе і програв майбутньому чемпіону світу.

Втім, Зантарая отримав право виступити у втішному турніру. Українець переміг срібного призера Олімпійських ігор-2016 корейця Ан Ба Ула, а в поєдинку за третє місце зійшовся з ізраїльтянином Талом Флікером.

У сутичці за «бронзу» Флікер зумів провести вирішальний прийом у доданий час і не дозволив Зантараї в шостий раз в кар'єрі стати призером чемпіонату світу. У підсумку Зантарая посів п’яте місце.

Поки що на ЧС з дзюдо в Будапешті Україна без медалей. Геворг Хачатрян поступився в другій попередньої сутичці. Артем Лесюк поступився в першому раунді турніру. Також залишилася без п'єдесталу чемпіонату світу наша головна надія у жінок Дар'я Білодід.