Україна зберегла 7 місце у командному заліку після восьмого дня Універсіади

У восьмий день XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань) було розіграно 26 комплектів нагород.

Українці додали у скарбничку студентської збірної 1 золоту медаль, повідомляє Укрінформ.

Чемпіонами студентських Ігор-2017 стали стрибуни у воду Олександр Горшковозов та Анастасія Недобіга, які стали першими у командному заліку із синхронних стрибків у воду.

До півфіналу чоловічого волейбольного турніру пробилася чоловіча студентська збірна України, яка розіграє путівку у фінал з іранцями.

Збірна України поки посідає 7-те місце в загальнокомандному заліку - 28 нагород: 10 золотих, 9 срібних і 9 бронзових.

Лідирують японці (30, 20, 28), другі - представники Республіки Корея (27, 18, 26), треті - господарі з Тайваню (17, 26, 20), четверті - росіяни (16, 24, 31), п'яті - американці (14, 15, 12), шості - спортсмени КНДР (12, 4, 3).

Всесвітня Універсіада-2017 триватиме до 30 серпня.

Нагадаємо, на минулій Всесвітній літній Універсіаді-2015 у Кванджу (Республіка Корея) збірна України завоювала 31 нагороду (8 золотих, 17 срібних, 6 бронзових) і посіла 8 місце у загальнокомандному заліку серед 146 країн світу.