Українські веслувальники здобули п'ять нагород на світовій першості (U-23) у Румунії

П'ять медалей завоювали українці на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23-х років з веслування на байдарках та каное у румунському місті Пітешть.

Перемогу у змаганнях одиночок на дистанції 500 м здобув байдарочник Олег Кухарик, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Миколаївський спортсмен зумів випередити свого головного конкурента у нинішньому сезоні бельгійця Артура Петерса на півкорпусу - 1 хвилина 37,736 секунди проти 1.38,444", - зазначили у прес-службі.

Українська байдарка-двійка Юрій Вандюк - Андрій Рибачок двічі підіймалася на третю сходинку п'єдесталу. Вандюк і Рибачок фінішували третіми на дистанції 500 та 1000 м.

Нагороди наші співвітчизники мають і в каное. Бронзовим призером першості на дистанції 1000 м стала Юлія Колесник, а Денис Філатов здобув "срібло" у змаганнях юніорів, ставши другим на дистанції 200 м.