Футбол:

Футбол: "Динамо" забило 5 м'ячів "Карпатам" і лідирує в чемпіонаті України

Футболісти київського "Динамо" здобули 29 липня третю поспіль перемогу у чемпіонаті України серед клубів Прем'єр-ліги і з 9-ма очками одноосібно очолили турнірну таблицю першості.

На столичному НСК "Олімпійський" підопічні Олександра Хацкевича розгромили львівські "Карпати" - 5:0. М'ячі забили Віталій Буяльський (8-ма хвилина), Віктор Циганков (55, 62 і 83), Дьємерсі Мбокані (58), повідомляє Укрінформ.

У паралельній грі 3-го туру  "Ворскла" Полтаві здолала (2:1) "Зірку" з Кропивницького. У господарів відзначився Артур Загорулько (84), у гостей - Максим Драченко (25). Ще один м'яч у власні ворота на 21-й хвилині відправив захисник "Зірки" Арман Оганесян.

Раніше у суботу донецький "Шахтар" на останніх секундах поєдинку вирвав перемогу над кам'янською "Сталлю" - 2:1.

Голи: Тайсон (45-та хвилина) і Густаво Бланко-Лещук (90+5) - у "Шахтаря"; (Орест Кузик, 9) - у "Сталі".

На 90+7 хвилині у "Сталі" вилучений Артур Даніелян.

Характерно, що в цій грі після закінчення тривалого терміну дискваліфікації за "Шахтар" знову зіграв хавбек збірної Бразилії Фред.

Другого ігрового дня туру у неділю, 30 липня, ФК "Маріуполь" протистоятиме одеському "Чорноморцю" (початок о 17.00, транслює телеканал "Футбол 1"), донецький "Олімпік" зійдеться з рівненським "Вересом" на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського у Києві (19.30, "Футбол 2"), а ФК "Олександрія" на домашній арені "Ніка" зустрінеться з луганською "Зорею" (19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище після суботніх зустрічей: "Динамо" - 9 очок, "Шахтар" - 6,  "Сталь" - 6, "Ворскла" - 6, "Олімпік" - 4,  "Зірка" - 2, "Маріуполь" - 2, "Верес" - 2, "Зоря" - 1, "Карпати" - 1, "Олександрія" - 1, "Чорноморець" - 0.