Кубок конфедерацій-2017: Мексика з труднощами перемогла Нову Зеландію

Після першого тайму мексиканці поступались.

В Росії триває футбольний Кубок конфедерацій. Це традиційний турнір переможців континентальних чемпіонатів, який є своєрідною прелюдією до чемпіонату світу. Сьогодні в Сочі в другому матчі ігрового дня збірна Мексика перемогла Нову Зеландію 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший тайм цього матчу завершився сенсаційно. Чемпіони Океанії завдяки голу Вуда пішли на перерву з перевагою в рахунку 1:0. У другому таймі клас мексиканців все ж дався взнаки. Голи Хіменеса і Перальти принесли Мексиці перемогу 2:1.

Таким чином, після матчів другого туру в групі А лідирують Мексика і Португалія, які набрали по чотири очки. Три очки у росіян. Нуль очок набрали новозеландці. В останньому турі зіграють два матчі: Португалія – Нова Зеландія і Росія – Мексика.