Чемпіонат Європи з боксу: У чвертьфінал пробились Муслімов та Хижняк

Українські боксери здобули вже сім ліцензій на чемпіонат світу.

В Харкові в палаці спорту «Локомотив» триває чемпіонат Європи з боксу. Сьогодні в 1/8 фіналу перемоги здобули наші боксери Рамазан Муслімов та Олександр Хижняк. Про це повідомляє Укрінформ.

У важкій ваговій категорії (до 91 кг) харків'янин Рамазан Муслімов у своєму рідному місті переміг срібного призера континентальної першості 2010 року ірландця Даррена О'Ніла. Суперником Муслімова у чвертьфіналі став француз Поль Омба Біонголо.

Український чемпіон Європи U-22 Олександр Хижняк, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, переміг британця Бенджаміна Віттакера. Як і Муслімов, Хижняк переміг за рішенням суддів.

Муслімов та Хижняк стали шостим і сьомим українцем, які пробилися в 1/4 фіналу. Раніше путівки в цю стадію оформили Микола Буценко, Назар Куротчин, Віктор Вихрист, Дмитро Замотаєв і Євген Балабанов.