Чемпіонат Європи з боксу: Четверо українців вийшли у чвертьфінал

Чергові перемоги в Харкові здобули Замотаєв і Барабанов.

В Харкові в палаці спорту «Локомотив» триває чемпіонат Європи з боксу. Це перший в історії нашої країні офіційний турнір з цього виду спорту серед елітних спортсменів-аматорів. Сьогодні свої перемоги в 1/8 фіналу здобули наші надії – Дмитро Замотаєв і Євген Барабанов. Про це повідомляє Укрінформ.

У ваговій категорії до 52 кг срібний призер Європейських ігор і володар «бронзи» чемпіонату світу-2015 (у вазі до 49 кг) Дмитро Замотаєв впевнено переміг представника Молдови Данила Платоновського. У свою чергу Євген Барабанов (вага до 69 кг) зумів здолати боснійця Адема Фетаховича і також завоювати місце в чвертьфіналі.

В ранковій сесії перемоги здобули ще двоє українців – Назар Куротчин (вага до 49 кг) і Віктор Вихрист (вага понад 91 кг). Усі українці, які здобули путівки в 1/4 фіналу, автоматично отримали ліцензії на чемпіонат світу-2017.