Фінляндія - Україна: текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція відбіркового матчу чемпіонату світу-2018 з футболу між національними збірними Фінляндії та України.

Фінляндія - Україна

1:2

Наступний відбірковий матч ЧС-2018 команда Андрія Шевченка проведе 2 вересня у Харкові проти Туреччини.

*****

Турнірне становище: Хорватія - 13 очок (після 5-ти ігор), Україна - 11 (6), Ісландія -10 (5), Туреччина - 8 (5), Фінляндія - 1 (6), Косово - 1 (5).

*****

! Дуже важка перемога. Наша збірна, якщо і покращила свою гру, то зовсім непомітно. Старі проблеми нікуди не ділись. Ми й надалі граємо академічно, повільно, передбачувано. Нікуди не зникли помилки у захисті. Що сподобалось, так це емоції, 100% віддачі, вміння додати протягом матчу і звичайно голи. Ми перемогли і залишились в боротьбі за путівку на ЧС-2018.

Збірна Україна здобула третю у кваліфікації чемпіонату світу-2018 і вийшла на друге місце у відбірковій групі I Європейської кваліфікації.

Матч завершено.

90+2 - Лам зачепив бутсою голову Матвієнка.

90+2 - Ярмоленко забарився з ударом і втратив нагоду забити третій м'яч.

90 - Суддя компенсував 3 хвилини, а стадіон співає Гімн України.

87 - Едуард Соболь вийшов замість Євгена Коноплянки.

84 - Ееро Маркканен замінив Уронена.

84 - Ягубі грубо сфолив проти Степаненка.

83 - Хямяляйнен не поцілив у площину воріт із середньої відстані.

81 - Райтала порушив правила.

80 - Ламу - жовта картка за те, що прихопив руками Коноплянку.

! Дуже швидко наші відновили перевагу в рахунку. Можливо, десь пощастило. Але все одно відзначимо гольове відчуття Бесєдіна. Для нього це дебютний гол у складі збірної!

77 - Удар повз ворота Матвієнка.

76 - Володимир Шепелєв вийшов замість Коваленка.

75 - ГОООООООООЛ!!! Беседін вивів збірну України вперед ударом головою у падінні! Перший м'яч Артема за головну команду країни.

74 - Ягубі отримав жовту картку.

72 - ГООООЛ!!! Пох'янпало зрівняв рахунок у матчі.

71 - Фіни усією командою пішли вперед, українці змушені відбиватися.

68 - Подвійна заміна у збірній Фінляндії: Фредрік Йєнсен вийшов замість Лода, а Йоель Пох'янпало замінив Пуккі.

! Зараз дуже важливий момент у матчі. Ні в якому разі не можна сідати на власні ворота, і тим більше розслаблятися і робити жахливі помилки як Коноплянка. Необхідно контролювати м’яч і змусити фінів втрачати сили у відборі. Другий гол – це було б взагалі ідеально. Схоже, під другий гол і вийшов Бесєдін.

66 - Несильний удар Пуккі прямо в руки п'ятову.

66 - Коваленко не зміг вивести на ударну позицію Ярмоленка.

65 - Андрій Шевченко замінив Євгена Селезньова на Артема Беседіна.

62 - Коноплянка несподівано послизнувся і м'яч відлетів до форварда господарів Пуккі, який залишився сам на сам із П'ятовим. Мабуть, від несподіванки точний удар у фіна не вийшов.

61 - Господарі невдало виконали кутовий.

58 - Коваленко порушив правила і відразу отримав "гірчичник" за затримку суперника.

56 - Хямяляйнен порушив правила. Штрафний пробив Ракицький.

! Наші агресивніше розпочали другий тайм. З’явилися рух, пресинг, емоції. Активний правий фланг з Бутком і Ярмоленком. Як наслідок, гол Коноплянки. 1:0 на нашу користь!

55 - Коноплянка отримав жовту картку за затримку суперника руками.

51 - ГОООООООЛ!!! Ярмоленко зробив прекрасну передачу на Малиновського, той прийняв м'яч на груди і пробив - воротар удар відбив, а на добиванні своєчасно зіграв Євген Коноплянка, який увігнав м'яч у сітку воріт фінів!

49 - У другому таймі збірна України заграла більш агресивно і вже створила стільки ж моментів, як за першу половину гри.

48 - Удар лівою Ярмоленка - м'яч пролетів повз ворота.

47 - Малиновський подав кутовий.

46 - Ярмоленко п'ятою зробив пас на Бутка - м'яч від фінського захисника вийшов на кутовий.

Збірна України розпочала другий тайм із центру поля.

! Статистика першого тайму. Фінляндія – Україна: володіння м’ячем 53% - 47%, удари 3(0 у площину воріт) – 6 (2), кутові 3 – 1, фоли 3 – 8.

! Підсумок першого тайму. Наша збірна або економить сили на другий тайм, або ж реально не може контролювати м’яч і швидко атакувати. Все ми робили занадто повільно, занадто схематично. Ярмоленко і Коноплянка намагались загострювати, але жодна наступальна акція від них не пройшла. Не було і влучних ударів здалеку. Фіни грають у свою силу і намагаються створювати нам проблеми. Нам потрібно суттєво додавати після перерви.

ПЕРЕРВА.

45 - Черговий неточний удар від збірної України. Ракицький пробив вище воріт.

42 - Штрафний заробив Селезньов - сфолив Ояла. Малиновський пробив повз ворота.

41 - Лам порушив правила проти Малиновського.

40 - Знову з кількох метрів не забив Селезньов (вище воріт).

39 - Ракицький отримав попередження.

38 - Знову загострення від Коноплянки на лівому фланзі, але його удар "черпачком" спокійно парирував воротар.

38 - Коваленко на правому фланзі віддав неточну передачу на Бутка.

35 - Селезньов увійшов у штрафний майданчик, розвернувся і пробив, та голкіпер фінів накрив м'яч.

35 - Збірна України "виграє" у суперників за кількістю фолів - 7х3.

34 - Ярмоленко прушив правила у центрі поля.

! Україна більше часу проводить у захисті. Фіни намагаються використовувати кожен стандарт.

32 - Дальній і неточний удар у виконанні Малиновського.

31 - Пуккі упав у штрафному майданчику українців, але арбітр пенальті не призначив.

30 - Селезньов грубо порушив правила прти Ояли.

29 - Уронен зачепив ярмоленка, який лежить на газоні. Все обійшлося.

28 - Ярмоленко гловою вибив м'яч із власного воротарського майданчика.

27 - Затяжна атака фінів знову завершилася кутовим для господарів.

26 - Ракицький заблокував удар Лама.

25 - Перша націлена подача Коноплянки з лівого флангу - Селезньов зіграв головою напрочуд невдало.

23 - Ярмоленко здобув право на штрафний на чужій пловині поля. Українці розіграли, але небезпеки для фінів не створили.

! Поки що незрозуміло завдяки чому наші збираються перемагати. Команда Шевченка наразі грає повільно і очікувано для суперника. Гострих ходів немає. Ярмоленко і Коноплянка погано взаємодіють з партнерами.

20 - Контрвипад Фінляндії - кутовий у воріт П'ятова. Стандарти у господарів доволі небезпечні.

19 - Ярмоленко неточно адресував м'яч Матвієнку.

17 - Господарі вперше подаватимуть кутовий, який виконав Ягубі. Мойсандер не влучив у ворота.

14 - Пуккі заробив небезпечний штрафний - фол заробив Ордець.

13 - Уронен потрапив у положення "поза грою".

! А ось сектор з нашими вболівальниками в Тампере.

12 - Пуккі порушив правила проти Ракицького.

11 - Коноплянка заробив кутовий на лівому фланзі. Коваленко намагався пробити по воротах, але м'яч чіркнув голову форварда і вилетів за межі поля.

10 - Хвилини 3 домінують фіни. Томас Лам пробив поруч зі стійкою воріт П'ятова.

! Наш кореспондент в Тампере Олег Кудрін показує, що було на стадіоні за кілька хвилин до початку матчу.

7 - Малиновський порушив правила під час атаки українців. Коваленко скористався неточним пасом господарів, віддав передачу Малиновському, який пробив з-за меж штрафного майданчика, але м'яч пролетів повз ворота.

! Сьогодні у основному складі збірної одразу 9 нинішніх та колишніх гравців «Шахтаря». Шевченко робить ставку на донецьких вихованців. Вочевидь, їм простіше буде знайти спільну мову на полі.

4 - Прохід лівим флангом Коноплянки, на навіс якого у воротарський майданчик ніхто з партнерів не встиг.

2 - Довгий пас на Ярмоленка, але засильно.

1 - Господарі несподівано увірвалися у штрафний майданчик "синьо-жовтих", наші захисники відбили м'яч за бокову лінію.

Стартовий свисток! Фіни розіграли м'яч із центру поля.

Пролунали державні гімни України та Фінляндії.

**********************

11 червня 2017 року. Тампере. Стадіон "Ратіна". Початок матчу о 19.00. Температура повітря +16 С.

Ласкаво просимо до міста Тампере на поєдинок шостого туру кваліфікаційного турніру чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому зустрічаються національні збірні Фінляндії та України.

Стартові склади.

ФІНДЯНДІЯ - Лукаш Градецький, Ніклас Мойсандер, Юхані Ояла, Робін Лод, Теєму Пуккі, Карі Арківуо, Моштаг Ягубі, Єре Уронен, Томас Лам, Каспер Хямяляйнен, Юкка Райтала.

Головний тренер - Маркку Канерва.

УКРАЇНА - Андрій П'ятов, Богдан Бутко, Іван Ордець, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Руслан Малиновський, Євген Коноплянка, Євген Селезньов, Ярослав Ракицький, Микола Матвієнко, Віктор Коваленко.

Головний тренер - Андрій Шевченко.

АРБІТР -  Алон Єфет (Ізраїль).

***************************

В інших матчах 6-го туру відбіркової групи І ЧС-2018 дебютант турніру Косово на нейтральному полі в албанському Шкодері зіграє з Туреччиною, а Ісландія у Рейк'явіку прийматиме лідера секстету Хорватію.

Турнірне становище після 5-ти турів: Хорватія - 13 очок, Ісландія - 10, Україна - 8, Туреччина - 8, Фінляндія - 1, Косово - 1.