Прем'єр-ліга: тур приніс мінімальні перемоги

Прем'єр-ліга: тур приніс мінімальні перемоги "Ворсклі", "Карпатам" і "Сталі"

Матчами у Полтаві, Луцьку та Кропивницькому завершився у суботу, 27 травня, передостанній, 31-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Мінімальну перемогу "Ворскли" над "Дніпром" (1:0) забезпечив гол Вячеслава Шарпара, який на 49-й хвилині відзначився влучним дальнім пострілом, "Волинь" на 38 хвилині пропустила м'яч від львівських "Карпат" у виконанні Олексія Гуцуляка - 0:1, а "Зірка" з таким же рахунком поступилася "Сталі" з Кам'янського, у складі якої на 78-й хвилині поздоровлення від одноклубників приймав Денис Васін, повідомляє Укрінформ.

Результати інших матчів туру:

"Чорноморець" (Одеса) - "Зоря" (Луганськ) - 0:1

гол: Пауліньйо (1);

"Олімпік" (Донецьк) - "Олександрія" - 0:0;

"Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 2:3

голи: Алан Патрік (23), Дентіньйо (58) - Денис Гармаш (20), Андрій Ярмоленко (52, з пенальті, 71).