"Динамо" презентувало книгу "Золота команда" до 90-річчя свого клубу

Відео
Укрінформ
Презентація книги "Золота команда", видання якої було приурочено до 90-річчя футбольного клубу "Динамо" (Київ), відбулось 19 травня у конференц-залі стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського.

Колектив авторів створив унікальне видання, в якому докладно розповідається про 13 чемпіонських сезонів киян за період з 1961 по 1990 роки. У книзі зібрані унікальні ілюстрації, надані героями подій, та їх коментарі, витримки зі столичних газет того часу, деякі невідомі до цього часу факти, а також досьє на кожного футболіста, який ставав чемпіоном країни у динамівській футболці.

- ідея спочатку була реалізована у вигляді інтернет-проекту на сайті Футбольний клуб, а вже потім на замовлення київського "Динамо", що вписалося до ювілейних урочистостей, реалізували цей проект у вигляді книги, розширивши, поглибивши, попрацювавши над ілюстраціями. Мені здається, що на виході вийшов продукт гідний імені великого клубу, - сказав головний редактор проекту Юрій Корзаченко

На прес-конференції були присутні динамівські легенди чемпіонських років, ветерани "Динамо" Андрій Біба, Володимир Мунтян, Леонід Буряк, Володимир Безсонов та Олексій Михайличенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-