Жіноча збірна з баскетболу  програла перший поєдинок у Латвії

Жіноча збірна з баскетболу програла перший поєдинок у Латвії

Жіноча національна збірна України програла в Ризі збірній Латвії в першому контрольному поєдинку з рахунком 62:68.

Українки виграли три перші чверті, але латвійки змогли мобілізуватися, змусили своїх суперниць більше помилятися, а остання результативна атака українок лише скоротила до 6 очок негативну різницю. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Головний тренер національної жіночої збірної України Володимир Холопов так оцінив гру своїх підопічних:

- Результат матчу не зовсім мене задовольняє, оскільки ми гру програли. Але якщо взяти до уваги зміст гри, що його демонстрували гравці протягом 35 хвилин, він мене певним чином задовольнив. Ми грали добре, грали, як команда. Співвідношення фолів 28:16 теж багато про що говорить.

Також Володимир Холопов повідомив, що у наступній грі, яка відбудеться 19 травня у закритому режимі, зможуть проявити себе баскетболістки, які були менш задіяні у першій або зовсім не грали. Команди зіграють 5 чвертей – 4 основних та 1 додаткову.