"Реал" зійдеться з "Ювентусом" у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА

У фіналі Ліги чемпіонів УЄФА 3 червня в Кардіффі (Уельс) футболісти туринського "Ювентуса" зустрінуться з чинним володарем титулу мадридським "Реалом".

Після переконливої домашньої перемоги на "Сантьяго Бернабеу" (3:0) "Реал" у повторному  матчі 1/2 фіналу розіграшу на "Вісенте Кальдерон" в Мадриді мінімально поступився "Атлетико" (1:2) і за сумою двох матчів утретє за останні чотири сезони пробився до фіналу найпрестижнішого клубного єврокубкового турніру, повідомляє Укрінформ.

"Атлетико" двічі забив протягом перших 16 хвилин - Сауль Ньїгес спочатку замкнув подачу Коке з кутового, а Антуан Грізманн через чотири хвилини точно пробив з пенальті. Вбив інтригу Іско, забивши в кінці першого тайму цінний м'яч на чужому полі.

У вирішальному поєдинку "Реал" зійдеться з найтитулованішим клубом Італії "Ювентусом", який в свою чергу здолав "Монако" (2:0, 2:1).