"Ювентус" вийшов у фінал Ліги чемпіонів УЄФА

У Турині визначився перший учасник вирішального матчу найпрестижнішого клубного єврокубкового турніру-2016/17.

Вдруге за останні три сезони у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА зіграє найтитулованіший футбольний клуб Італії "Ювентус", повідомляє Укрінформ.

"Чорно-білі" за сумою двох матчів залишили за бортом турніру бронзового призера чемпіонату Франції "Монако". Після виїзної перемоги з рахунком 2:0 на "Луї II" у Фонвьєї (Князівство Монако) "зебри" у повторному матчі на домашній арені "Ювентус Стедіум" вдруге добилися успіху - 2:1.

Наприкінці першого тайму господарям вдалося втілити перевагу у голи Маріо Манджукича, який на 33-й хвилині повторним ударом забив Даніелю Субашичу, та Дані Алвеса (45), потужний постріл якого подвоїв перевагу "Ювентуса". Після перерви у монегасків відзначився Кіліан Мбаппе (69), гол якого, щоправда, вже нічого не вирішив.

Другий півфінал Ліги чемпіонів "Атлетико" - "Реал" відбудеться в середу, 10 травня, на "Вісенте Кальдерон" в Мадриді. Перша гра на "Сантьяго Бернабеу" завершилася переконливою перемогою "Реала (3:0).

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів УЄФА 3 червня прийматиме Кардіфф (Вельс).