"Динамо" звернулося до поліції через поведінку футбольних фанатів

"Динамо" звернулося до поліції через поведінку футбольних фанатів

Фото
1004
Ukrinform
Керівництво Футбольного клубу "Динамо" (Київ) звернулося до Головного управління поліції міста Києва із заявою про вчинення злочину, передбаченого ст. 436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).

Таке рішення ФК "Динамо" прийняв через поведінку фанатів під час матчу чемпіонату України з ФК "Шахтар" (Донецьк). Про це повідомляє офіційний сайт ФК "Динамо"

"21 квітня під час матчу чемпіонату України між командами "Динамо" (Київ) – "Шахтар" (Донецьк) на секторах, де знаходились фанати обох команд, було зафіксовано випадки використання нацистської символіки. Футбольний клуб "Динамо" завжди виступав за дотримання громадського порядку та загальноприйнятих етичних норм, а також засуджував будь-які прояви насильства чи дискримінації", - говориться в повідомленні.

У повідомленні також зазначається, що за фактами кожного кримінального правопорушення, вчиненого у фанатських секторах клубу як у домашніх, так і у виїзних матчах, аналогічні заяви до правоохоронних органів здійснюються на постійній основі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-