Будемо намагатись ще вигравати – Олег Верняєв

Будемо намагатись ще вигравати – Олег Верняєв

Відео
Укрінформ
Український гімнаст Олег Верняєв поділився враженнями після перемоги 21 квітня в індивідуальному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у Румунії.

У короткому відеозверненні Олег Верняєв розповів про чудову атмосферу змагань у Румунії і запевнив, що у наступних фіналах, які відбудуться цими вихідними, буде намагатися зробити все для перемоги.

- Мені здається, Румунія постаралася на славу, тому що публіка була гаряча, підтримувала, особливо я це відчув на собі. Це радує. Золоту медаль виграли, це найголовніше. Звичайно, було нелегко, оскільки до третього і четвертого снаряду я вже втомився фізично. Але медаль у нас, і будемо везти її в Україну. Завтра ще два фінали: один у мене і один у Ігоря. І післязавтра у мене три фінали і один у Ігоря. Так що, будемо старатися. Україна, підтримуйте, будемо намагатися ще щось виграти.

Нагадаємо, 22-23 квітня на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у фіналах виступить Олег Верняєв (вільні вправи, опорний стрибок, кінь, бруси, перекладина) та Ігор Радівілов (кільця, опорний стрибок).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-