Ліга чемпіонів УЄФА:

Ліга чемпіонів УЄФА: "Реал" переміг "Баварію" в овертаймі

Футболісти мадридського "Реала" продовжують захист титулу переможців Ліги чемпіонів УЄФА.

Іспанці у додатковий час півфінального протистояння перемогли чемпіона Німеччини мюнхенської "Баварії" - 4:2 (перша гра - 2:1), повідомляє Укрінформ.

Основний час поєдинку на "Сантьяго Бернабеу" у Мадриді завершився на користь "Баварії" (2:1): Роберт Левандовський відкрив рахунок на 53-й хвилині з пенальті, на 78-й Серхіо Рамос став автором автоголу, однак хет-трик Кріштііану Роналду, який відзначився на 76-й, 105-й і 110-й хвилинах, а також гол Марко Асенсіо на 112-й хвилині, вивели до півфіналу "Реал".

Нагадаємо, першим учасником 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА став мадридський "Атлетико", який за сумою двох матчів переграв англійський "Лестер" (2:1).

Інші учасники півфінальної стадії Ліги чемпіонів визначаться у середу, 19 квітня. "Монако" на домашній арені "Луї II" зіграє з дортмундською "Боруссією" (перша гра - 3:2), а "Барселона" на "Камп Ноу" зустрінеться з "Ювентусом" (0:3).

Жеребкування півфінальної стадії турніру відбудеться 21 квітня у Ньйоні (Швейцарія), матчі пройдуть 2-3 і 9-10 травня.

Фінал головного клубного єврокубка 3 червня прийматиме стадіон "Національний" у Кардіффі (Вельс).