"Шахтар" і "Динамо" видали бойову нічию в українському дербі

Футболісти донецького "Шахтаря" та київського "Динамо" завершили внічию (1:1) стартову зустріч 7-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Перший м'яч на полі 40-тисячного ОСК "Металіст" у Харкові на 24-й хвилині з пенальті забив киянин Олег Гусєв. 11-метровий був призначений за порушення Даріо Срни проти Євгена Макаренка, повідомляє Укрінформ.

Зрівняли рахунок донеччани на 75-й хвилині. Флангову передачу Богдана Бутко головою замкнув Дентіньйо.

Гру обслуговувала суддівська бригада на чолі з арбітром ФІФА харків'янином Анатолієм Абдулою, якому на лініях допомагали Володимир Володін (Херсон) та Сергій Беккер (Харків).

Нагадаємо, в обох матчах минулого сезону "Шахтар" упевнено переграв чемпіонів України динамівців з однаковим рахунком 3:0.

10 вересня у чемпіонаті відбудуться поєдинки:

"Зоря" (Луганськ) - "Сталь" (Кам'янське). Запоріжжя, "Славутич-Арена". Початок о 17.00. Транлює телеканал "2+2".

Завершиться тур 11 вересня матчами:

"Зірка" (Кропивницький) - "Карпати" (Львів). Кропивницький, стадіон "Зірка". 14.00. "Футбол 1"

"Ворскла" (Полтава) - "Волинь" (Луцьк). Полтава, стадіон "Ворскла" ім. Бутовського. 17.00. "Футбол 1"

"Чорноморець" (Одеса) - "Олександрія". Одеса, стадіон "Чорноморець". 17.00. "2+2"

"Олімпік" (Донецьк) - "Дніпро". Суми, стадіон "Ювілейний". 19.30. "Футбол 1".

Турнірне становище:

"Шахтар" - 19 очок, "Динамо" - 16, "Зоря" - 13, "Ворскла", "Олександрія", "Чорноморець" - по 9, "Дніпро" - 8, "Олімпік" - 7, "Сталь" - 5, "Волинь" - 4, "Зірка" - 1, "Карпати" - мінус 2 очки.

Львівська команда позбавлена 6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.