Порошенко та Гройсман привітали каноїстів із "бронзою"

Президент Петро Порошенко привітав українських веслувальників із здобуттям бронзової нагороди на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Про це Глава держави написав у Твіттері.

"Вітаємо Дмитра Янчука та Тараса Міщука з бронзовою нагородою Олімпійських ігор!Молодці, хлопці!" - зазначив Порошенко.

Глава Уряду Володимир Гройсман також привітав українських спортсменів: "Бронзову олімпійську медаль для України вибороли Дмитро Янчук та Тарас Міщук! Щиро вітаю!".

Як повідомляв Укрінформ, українські веслувальники хмельничанин Дмитро Янчук і львів'янин Тарас Міщук стали у суботу бронзовими призерами Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. У фіналі  каное-двійок на 1000 метрів наші спортсмени посіли 3-тє місце, "золото" виграли німці Себастьян Брендель і Ян Вандрей, "срібло" - Ісакіяс Кейрос та Ерлон Сілва з Бразилії.