"Шахтар" - 10-разовий володар Кубка України з футболу

Донецький "Шахтар" удесяте у своїй історії став володарем Кубка України з футболу.

У фінальному матчі Кубка України сезону 2015-2016 років, який пройшов у суботу, 21 травня, на "Арені Львів", підопічні Мірчі Луческу з рахунком 2:0 обіграли луганську "Зорю", повідомляє Укрінформ.

У першому таймі "Зоря" створила чи не півдесятка небезпечних гольових моментів, але їх не реалізували з вигідних позицій, зокрема, Артем Гордієнко, Олександр Караваєв, Пилип Будківський та Іван Петряк.

"Гірники" у свою чергу незадовго до перерви вийшли вперед. На 42-ій хвилині після навісу Тайсона з лівого флангу м'яч з близької відстані головою забив Гладкий. У першій половині другого тайму Олександр подвоїв перевагу "Шахтаря" - Віктор Коваленко навісив в штрафну "чорно-біло-червоних", там зав'язалася боротьба, в якій Гладкий опинився найспритнішим і зміг несподівано пробити в ближній кут, під саму штангу воріт Микити Шевченка. Йшла 57-ма хвилина зустрічі.

Лідером за кількістю титулів володарів Кубка України з футболу залишається київське "Динамо", у скарбничці якого 11 трофеїв.