Біатлоніст Сергій Семенов - кращий спортсмен березня в Україні

За підсумками спортивного березня Національний олімпійський комітет України визнав кращим спортсменом місяця бронзового призера чемпіонату світу з біатлону Сергія Семенова. Його наставник та батько Олександр Семенов став кращим тренером першого весняного місяця.

Високого звання НОК Сергій удостоєний за прекрасний виступ на чемпіонаті світу в норвезькому Холменколлені, повідомляє прес-служба НОК.

"Він блискуче провів спринтерську гонку на 10 км та зумів піднятися на третю сходинку п'єдесталу пошани, здобувши першу в своїй кар'єрі медаль світової першості. Ця "бронза" стала найвищим досягненням серед українських спортсменів в олімпійських номерах програми в березні", - наголошується у повідомленні.

Сергій Семенов вдруге став кращим спортсменом місяця в Україні. Вперше отримання подібного визнання Олімпійського комітету талановитий біатлоніст святкував у січні 2015 року.