Онлайн-трансляція першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА

3:1

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

Поєдинок у відповідь відбудеться 17 березня на арені "Констант Ванден Сток" в Брюсселі.

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. "Шахтар" переміг з різницею у два м'ячі - 3:1!

90+2' - Останні секунди. "Андерлехт" виконує стандарт. Мбоджи не поцілив у ворота.

90' - Арбітр додав 2 хвилини.

88' - Дентиньйо вийшов замість Едуардо. Джурічич пробив небезпечно по воротам П'ятова - не влучив.

87' - Мбоджи отримав попередження за гру рукою.

86' - Срна порушив правила проти Ашампонга.

83' - "Шахтар" продовжує тотально атакувати. Гості, які багато попрацювали у другому таймі, дещо підсіли.

82' - Нем пробив вище воріт!

81' - Тілеманс збив Бернарда. Срна пробиває стандарт - воротар витягнув з "дев'ятки".

79' - ГООООООЛЛЛЛЛЛЛ! "Шахтар" забив! 3:1!!! Едуардо у своєму стилі вистрілив під поперечину!

74' - Заміни: у "Шахтарі" Веллінгтон Нем замінив Марлоса, у бельгійців замість Баджи вийшов Тілеманс.

72' - Бернард мав забивати, але з 16 метрів пробив вище воріт.

68' - ГОЛ! 2:1. Зовсім необов'язковий м'яч для "Шахтаря" забив ганієць Ашампонг.

67' - Відразу дві заміни у "Андерлехта": Філіп Джурічич замінив Суареса, Ібраїма Конте - Прата.

66' - Прат не поцілив у площину воріт донеччан.

65' - Дефур виконав два кутових поспіль.

63' - Удар кращого гравця "Андерлехта" Прата блокував Ракицький.

62' - Едуардо заліз в офсайд.

59' - "Андерлехт" заробив кутовий. Дефур подав. Позиційна атака гостей, які шукають можливість забити рятівний м'яч.

56' - Прото врятував свою команду після пострілу Бернарда. Удар п'ятою Марлоса - повз ворота...

54' - Першу жовту картку у зустрічі отримав Баджи.

51' - Кучер виконав штрафний після фолу Ашампонга.

49' - П'ятов з "дев'ятки" витягнув м'яч після удару Дефура. Гості намагаються якнайшвидше скоротити рахунок.

46' - "Андерлехт" розпочав другий тайм із центра поля. У матчі перша заміна: Луческу відразу після перерви випустив Бернарда замість Тайсона.

ПЕРЕРВА.

45' - Арбітр не компенсував жодної секунди.

43' - "Шахтар" міг забити втретє. Едуардо вийшов сам на сам, але у підсумку влучив у стійку!

39' - Срна подав черговий кутовий, але до удару по воротам справа не дійшла.

34' - Перевага "Шахтаря" просто тотальна. Гості, напевне, не очікували такого розвитку подій.

32' - Окака порушив правила проти Кучера.

29' - "Шахтар" двічі подавав кутовий і ледь не збільшив свою перевагу.

28' - Не щастить Феррейрі: знову сам перед воротами, але цього разу не переграв досвідченого Прото.

27' - Ашампонг потрапив у положення "Поза грою". "Андерлехт" - лідер Ліги Європи за офсайдами.

24' - ГООООООООЛЛЛЛЛ!!!!! 2:0! Спочатку Феррейра не зміг поцілити у порожні ворота, а буквально через 10 секунд подача Срни і удар головою у дев'ятку Кучера!

21' - ГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!! Марлос відпасував на Вітю Коваленка. Той вийшов віч-на-віч з голкіпером, який парирував удар. Втім, Коваленко не розгубився і переправив м'яч на Тайсона, удар якого у дальній кут був невідпорним. 1:0!

16' - У Срни не вийшов навіс у штрафну на Едуардо.

15' - Едуардо потрапив в офсайд - сумнівне рішення португальського арбітра.

13' - За небезпечними моментами попереду бельгійці - 3:1.

12' - Суарес не поцілив у ворота після подачі Нейтінка зі стандарту.

9' - Гольовий момент не реалізували гості - удари Ашампонга та Окакі заблокували Коваленко і Срна.

8' - Небезпечний удар Феррейри після розіграшу кутового блокував Мбоджи.

4' - Марлос пробив по воротам - Прото врятував "Андерлехт".

3' - "Шахтар" продовжує йти вперед. "Андерлехт" розраховує на контратаки. Суарес увійшов у штрафну, але Ісмаїлі розрядив ситуацію.

1' - "Гірники" відразу пішли в атаку, дійшли до штрафного майданчика, але гості вибили м'яч в аут.

Матч розпочався! Господарі розіграли м'яч.

*****

10 березня 2016 року. Львів. Стадіон "Арена Львів". 20.00. Температура повітря +9 С.

Ласкаво просимо до Львова на перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти донецького "Шахтаря" приймають бельгійський клуб "Андерлехт" з Брюсселя.

"Шахтар" потрапив у плей-офф Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті А, де також виступали "Реал", "Парі Сен-Жермен" і "Мальме". В 1/16 фіналу Ліги Європи "гірники" залишили за бортом турніру німецький "Шальке-04" з Гельзенкірхена (0:0, 3:0).

"Андерлехт" у свою чергу посів друге місце у квартеті J групового турніру Ліги Європи, де грав з "Тоттенгемом", "Монако" та "Карабахом", а на стадії 1/16 фіналу двічі переміг грецький "Олімпіакос" (1:0, 2:1 - у додатковий час).

Сьогоднішні суперники у єврокубках зустрічаються вперше.

"Шахтар" вже грав з клубом з Бельгії - "Брюгге". У восьми матчах з цією командою "гірники" двічі здобули перемогу при п'яти нічиїх і одній поразці. У семи останніх зустрічах з бельгійцями донеччани не програвали - з тих пір, як поступилися з мінімальним рахунком у 1995 році.

"Андерлехт" у свою чергу дуже успішно грає проти українських команд. На його рахунку п'ять перемог при одній поразці. Єдиний раз брюссельці програли на виїзді київському "Динамо" з рахунком 0:4 у Лізі чемпіонів УЄФА-2000/01.