Онлайн-трансляція матчу 5 туру групового етапу Ліги Європи УЄФА

"Лаціо" - "Дніпро"

3:1

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО3:1. Фінальний свисток сповістив про те, що для "Дніпра" цей єврокубковий сезон, на превеликий жаль, завершується.

90+3' - ГОЛ! Джорджевич після передачі Катальді поставив крапку у цьому матчі.

90' - Арбітр компенсував 3 хвилини.

90' - Бойко врятував команду, відбивши м'яч на кутовий після стандарту у виконанні Катальді.

89' - Шахов порушив правила у метрах 20 від своїх воріт.

88' - Джорджевич в офсайді.

86' - Селезньов міг зрівняти рахунок, але пробив повз воріт.

85' - Мілінкович-Савич отримав жовту картку - вдарив по м'ячу після свистка.

84' - Кандрева та Катальді по черзі намагалися пробити по воротам Бойка. Удари блоковано.

82' - Жовта картка Лео Матосу. Друге попередження у гостей.

81' - Сенад Лулич замінив Кішну.

79' - Данило - попередження.

78' - Пароло отримав жовту картку за фол проти Зозулі.

77' - "Лаціо" отримав право на кутовий після недбалості захисту "Дніпра".

74' - У "Дніпра" остання заміна: нападаючий Євген Шахов замінив захисника Артема Федецкого. Тепер у дніпрян попереду три чистих форварди.

72' - "Лаціо", забивши другий м'яч, не припиняє наступати на позиції "Дніпра".

70' - Філіп Джорджевич вийшов замість Матрі.

68' - ГОЛ! Пароло забив завдяки рикошету.

66' - Сергій Мілінкович-Савич замінив Клозе.

65' - ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!! Бруну Гама зрівняв рахунок! Гольову передачу зробив Лео Матос.

64' - Дніпряни протягом хвилини атакували ворота господарів. Удар Лео Матос заблокований.

60' - "Дніпру" після перерви не вдається створити бодай один небезпечний момент у воріт "орлів".

59' - Кандрева у положенні "Поза грою". Третій офсайд у "Лаціо".

57' - Мирон Маркевич випустив на поле Романа Зозулю, який замінив Безуса.

55' - Федецкий порушив правила. Удар Конко повз ворота.

53' - Перша жовта картка у матчі. Попередження отримав Раду, який грубо збив Лео Матоса.

51' - Бойко парирував удар Матрі.

49' - Футболісти "Дніпра по черзі фолять. Бруну Гама збив Кандреву, Чигринский - Клозе, Безус - Маурісіо.

Почався другий тайм. У перерві замін не відбулося.

У паралельному матчі нашої групи (G) норвезький "Русенборг" після першого тайму виграє у французького "Сент-Етьєна" - 1:0.

ПЕРЕРВА.

45+1' - Андерсон Піко збив Клозе. Штрафний. Навіс виявився засильним. Свисток арбітра

сповістив про закінчення першої половини гри.

45' - Суддя компенсував 1 хвилину.

43' - "Лаціо" небезпечно атакує. Кутовий. Джентілетті пробив вище воріт.

41' - Новачок "Дніпра" Андерсон Піко замінив Матеуса.

38' - "Лаціо" отримав право на кутовий. Бойко забрав м'яч після удару Джентілетті.

34' - Матеус та Безус розіграли кутовий. Оборона "Лаціо" в останній момент винесла м'яч із власного воротарського майданчика.

33' - Клозе після помилки захисту дніпрян не поцілив по воротам Бойка.

30' - Гості хвилини три намагалися створити загрозу, але все завершилося дальнім пострілом Безуса у "молоко".

27 - Клозе збив Безуса. Ініціативою володіє "Дніпро".

26' - Рівна гра. Команди майже не загрожують воротам своїх суперників.

24' - Данило порушив правила. "Лаціо" організовує чергову атаку.

21' - Швидка контратака "Дніпра". Матеус пробив з-за меж штрафного майданчика. Удар з лівої йому не вдався - повз ворота.

18' - Тепер навпаки - Матеус збив Раду. Арбітр було потягнувся га "гірчичником", але обійшлося.

15' - Раду порушив правила проти Матеуса.

13' - Кутовий у воріт "Дніпра". Італійці сфолили в атаці.

11' - Римляни збили Селезньова на підступах власного штрафного майданчика.

10' - Кутовий з правого флангу подавав "Лаціо".

8' - Удар Матеуса в оточенні кількох захисників потужним не вийшов.

4' - ГОЛ! М'яч забив Кандрева, якому асистував Пароло.

2' - Селезньов заробив кутовий, Данило пробив повз воріт.

1' - Раду порушив правила проти Матеуса.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. Господарі розіграли з центру.

*****

26 листопада 2015 року. Рим. Стадіон "Олімпіко". 20.00. Температура повітря +8 С.

Ласкаво просимо до столиці Італії на поєдинок 5 туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти місцевого "Лаціо" приймають дніпропетровський "Дніпро".

*****

Стартові склади.

"ЛАЦІО" - Етріт Беріша, Сантьяго Джентілетті, Штефан Раду, Абдулай Конко, Маурісіо, Марко Пароло, Данило Катальді, Антоніо Кандрева, Мирослав Клозе, Алессандро Матрі, Рікардо Кішна.

Головний тренер - Стефано Пьолі.

"ДНІПРО" - Денис Бойко, Дмитро Чигринський, Дуглас, Папа Гуей, Артем Федецький, Данило, Роман Безус, Лео Матос, Бруну Гама, Євген Селезньов, Матеус.

Головний тренер - Мирон Маркевич.

*****

АРБІТР - Гедімінас Мажейка (Литва).

*****

"Лаціо" в дев'яти матчах з українськими клубами здобуло сім перемог при одній нічиїй та одній поразці. "Дніпро" у свою чергу виграв два, звів внічию три і програв шість з 11 матчів з італійськими командами. Єдина нічия в Італії була зафіксована в минулому сезоні Ліги Європи - 1:1 з "Наполі". Потім "Дніпро" переміг "блакитних" вдома з рахунком 1:0 і вийшов у фінал.

У нинішньому розіграші дніпропетровці на своєму полі розійшлися миром з "Лаціо" (1:1), вирвавши очко на останніх секундах зустрічі. Потім команда Мирона Маркевича відсвяткувала успіх в Норвегії над "Русенборгом" (1:0) і двічі програла французькому "Сент-Етьєну", не забивши жодного м'яча (0:1, 0:3).

"Лаціо" не зазнав жодної поразки у групі G, вигравши три останні матчі - у "Сент-Етьєна" (3:2) і двічі у "Русенборга" (3:1, 2:0). Римляни достроково вийдуть до 1/16 фіналу Ліги Європи, якщо візьмуть бодай очко у грі з "Дніпром".

А от українському клубу потрібно обов'язково перемагати "орлят", щоб зберегти шанси поборотися за місце у плей-офф турніру. Щоправда, вже не все залежить від самих дніпрян. У разі перемоги "Сент-Етьєна" в паралельному матчі в норвезькому Тронгеймі над "Русенборгом" путівка до 1/16 фіналу стане для фіналістів минулого сезону недосяжною.

Турнірне становище після чотирьохтурів: "Лаціо" - 10 очок, "Сент-Етьєн" - 7, "Дніпро" - 4, "Русенборг" - 1.