Тур де Франс-2017: Герейнт Томас виграв перший етап

Британець показав кращий результат в гонці на час.

В німецькому Дюссельдорфі стартувала престижна велогонка «Тур де Франс». Переможцем першого етапу став британець Герейнт Томас з команди Sky. Про це повідомляє Укрінформ.

Першим етапом цьогорічної «Тур де Франс» стала гонка на час вулицями Дюссельдорфа. Кращий результат показав британець Герейнт Томас з команди Sky. Саме він завтра поїде у жовтій майці лідера. Другий час у швейцарця Штефана Кюнг з команди ВМС. Третій – у ще одного велогонщика Sky білоруса Василя Кірієнка.

Головний фаворит «Туру» британець Кріс Фрум зі Sky відстав від Томаса на 12 секунд. Його час шостий. Відзначимо, що після падіння і отриманої травми, зійшов з гонки один з претендентів на подіум іспанець Алехандро Вальверде з команди Movistar.

Другий етап «Тур де Франс»-2017 відбудеться завтра. Команди проїдуть 202 км між німецьким Дюссельдорфом та бельгійським Льєжем.