Чемпіонат Європи з боксу: Віктор Вихрист виграв для України третє «золото»

Україна виборола на турнірі три золоті, одну срібну та дві бронзові медалі.

В Харкові в палаці спорту «Локомотив» завершився чемпіонат Європи з боксу. Третім з наших фіналістів золоту медаль виграв Віктор Вихрист. Про це повідомляє Укрінформ.

В останньому фіналі дня у категорії понад 91 кг Віктор Вихрист переміг Фрезера Кларка з Англії. Бій складався непросто для українського боксера, але завдяки вмілій тактиці Вихрист здобув чисту перемогу за очками – 5:0.

Крім Вихриста золоті медалі сьогодні вибороли Олександр Хижняк (вага до 75 кг) та Юрій Шестак (вага до 60 кг). Хижняк ефектно переміг Камрана Шахсуварли з Азербайджану. А Шестак був сильнішим за росіянина Габіла Мамедова.

Нагадаємо, Микола Буценко (вага до 56 кг) програв у фіналі англійцю Пітеру Макгрейлу і став срібним призером. Ще два українці Дмитро Замотаєв і Євген Барабанов вибороли бронзові медалі чемпіонату.