Чемпіонат Європи з боксу: Юрій Шестак переміг росіянина і став чемпіоном

За «золото» сьогодні битимуться також Олександр Хижняк та Віктор Вихрист.

В Харкові в палаці спорту «Локомотив» завершується чемпіонат Європи з боксу. Сьогодні визначаються чемпіони. Другим з наших фіналістів  на ринг вийшов Юрій Шестак і переміг. Про це повідомляє Укрінформ.

Юрій Шестак (вага до 60 кг) провів дуже складний бій проти росіянина Габіла Мамедова. У другому раунді нашому боксеру навіть відкривали рахунок. Але в останньому раунді Шестак блискуче переграв суперника і у підсумку судді віддали українцю перевагу 4:1.

Сьогодні відбудуться ще два фінали за участі українців.

Категорія до 75 кг. Олександр Хижняк (Україна) - Камран Шахсуварли (Азербайджан)

Категорія понад 91 кг. Віктор Вихрист (Україна) - Фрезер Кларк (Англія)

Нагадаємо, Микола Буценко (вага до 56 кг) програв у фіналі англійцю Пітеру Макгрейлу і став срібним призером. Ще два українці Дмитро Замотаєв і Євген Барабанов вибороли бронзові медалі чемпіонату.