Чемпіонат Європи зі стрибків у воду: Лискун п’ята на вишці

А чемпіонкою у цьому виді програми стала британка Тулсон.

У Києві триває чемпіонат Європи зі стрибків у воду. В другому фіналі дня – жіночих стрибках з вишки перемогла Луї Тулсон з Великобританії. Найкраща з українок Софія Лискун посіла п’яте місце. Про це повідомляє Укрінформ.

У жінок на 10-метровій вишці боротьба за «золото» звелась до боротьби між 17-річною Тулсон і 16-річною росіянкою Анною Чуйнишиною. У підсумку британка на 4 бали випередила Чуйнишину. Бронзова медаль у іншої росіянки Юлії Тимошиної.

Українські спортсменки мали складі стрибки і могли втрутитись у боротьбу за медалі, але їм бракувало стабільності. Кращою з наших стала 15-річна Софія Лискун, яка посіла п’яте місце. 17-річна Валерія Люлько фінішувала сьомою.

Нагадаємо, в активі збірної України вже два «срібла». Наш дует Вікторія Кесар - Олександр Горшковозов виграв срібні медалі в командних змаганнях. А Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик стали срібними призерами в міксті.