Світоліна не змогла пробитися до півфіналу Ролан Гаррос-2017

Шоста "ракетка" світу 22-річна українка Еліна Світоліна не втримала перемогу в чвертьфіналі 116-го Відкритого чемпіонатта Франції з тенісу (Ролан Гаррос) в Парижі з призовим фондом 36 млн євро.

"Посіяна" у французькій столиці під 5-м номером Світоліна за 2 години і 8 хвилин поступилася в середу 3-му номеру світової класифікації румунці Сімоне Халеп - 6:3, 6:7 (6:8), 0:6 повідомляє Укрінформ.

У матчі за вихід в фінал другого в сезоні турніру серії Великого Шолома Халеп зустрінеться з 2-ю "ракеткою" світу чешкою ​​Христиною Плішкова, яка в свою чергу з рахунком 7: 6 (7: 3), 6: 4, взяла верх над француженкою Каролін Гарсія.

Відзначимо, що в 2010-му Еліна Світоліна стала переможницею Ролан Гаррос в юніорському розряді.