Фінал Кубка Стенлі: «Піттсбург» вдруге обіграв «Нешвілл»

«Пінгвінз» повів у фінальній серії 2:0.

У Національній хокейній лізі (НХЛ) триває фінальна серія (до чотирьох перемог) за головний трофей – Кубок Стенлі. У другому матчі фаворити «Піттсбург Пінгвінз» обіграли сенсаційного фіналіста «Нешвілл Предаторз» 4:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Команди зіграли другий матч фінальної серії в Піттсбурзі. В першому періоді гості мали велику перевагу. Аберг вивів «Предаторз» вперед. Шайбу у відповідь закинув Гентцель, для якого це був 11-й гол в нинішньому плей-офф. Далі «Нешвілл» нічого не міг вдіяти з воротарем господарів Мюрреєм. Той блискуче впорався з усіма кидками гостей.

Вирішальною стала десята секунда третього періоду. Вкотре хист бомбардира підтвердив Гентцель. Його шайба психологічно затисла «Нешвілл», а «Піттсбург» закинув ще двічі (Вілсон, Малкін). У підсумку 4:1 на користь «Пінгвінз».

В серії «Піттсбург» попереду 2:0. Матч №3 зіграють 4 червня на майданчику «Нешвілла». Нагадаємо, що на власному майданчику «хижаки» програли в цьому плей-офф лише одного разу.