Українські велосипедисти тріумфовали на Race Horizon Park

Третій день міжнародної серії велогонок Race Horizon Park 2017, 28 травня, завершився перемогою українських спортсменів.

Чоловічу одноденну гонку Horizon Park Classic виграв Олександр Превар з української команди Kolss Cycling Team. Другим фінішував Єгор Деменьтьев з команди ISD-Jorbi Continental Team, третім - Сергій Лагкуті з команди Kolss Cycling Team. Про це повідомляє znaj.sport.

Всього у гонці брали участь 21 команда: 11 зарубіжних з 9 країн і 9 українських.

Переможницею жіночої гонки в програмі VR Women ITT (індивідуальна гонка з роздільним стартом) стала Анна Соловей з команди Lviv Region Team. Друге місце зайняла Ольга Шекель з команди Ukraine National Team, третє – Валерія Кононенко (Ukraine National Team).