Якщо Світоліна виграє турнір в Римі, то стане шостою ракеткою світу

Українка вже гарантувала собі 9 місце в рейтингу WTA і очолила чемпіонську гонку WTA.

Перша ракетка України Еліна Світоліна після відмови через травму Гарбінє Мугуруси  вийшла до фіналу турніру Premier 5 в Римі і першою серед тенісисток здобула 30 перемог в сезоні. Про це повідомляє XSport.

Після цього матчу українка забронювала собі, як мінімум дев'яте місце рейтингу WTA, що стане для неї особистим рекордом. При цьому Світоліна очолила чемпіонську гонку WTA з 2530 очками.

Однак, якщо в фіналі проти Сімони Халеп, який стане 10-м для українки в кар'єрі, Світоліна здобуде перемогу, то підніметься на шосту сходинку світового рейтингу.

Відзначимо, що в посіві престижного Roland Garros Світоліна першою серед українських тенісисток забезпечила собі попадання в топ-8 турніру Grand Slam. Кращим досягненням для українського тенісу є топ-4 Андрія Медведєва.

Фінал турніру в Римі Еліна Світоліна - Сімона Халеп відбудеться сьогодні, 21 травня. Початок - о 14:30.