Україна виграла міжнародний турнір з волейболу

У заключний день міжнародних змагань з волейболу серед чоловіків в Івано-Франківську збірна Білорусі обіграла українську молодіжку U-21, а збірна України виграла турнір.

Матчі Білорусь - Україна U-21 (3:0) та Україна – Латвія (3:0) за Кубок мера Івано-Франківська відбулися на базі спорткомплексу місцевого коледжу фізичного виховання.

Українська молодіжна збірна U21 з волейболу програла збірній Білорусі з рахунком 20:25, 21:25, 12:25 свій третій поєдинок у турнірі.

Збірна України впевнено перемогла збірну Латвії з рахунком 27:25, 25:21, 25:19. Ця перемога для української збірної була третьою у турнірі і зробила команду володарем Кубка мера Івано-Франківська.

Друге місце виборола національна збірна Білорусі, третє - національна збірна Латвії.

Відео поєдинку Україна – Латвія та церемонії нагородження:

24 травня збірна України з волейболу розпочне свій шлях до світової першості. Відбір до Чемпіонату світу-2018 проходитиме у Франції з 24 по 28 травня.