"Зоря" програла "Чорноморцю" у Прем'єр-лізі

Футболісти луганської "Зорі" із результатом 1:2 зазнали поразки від одеського "Чорноморця" у заключному матчі 26-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

У першому таймі поєдинку на "Славутич-Арені" у Запоріжжі рахунок відкрив Дмитро Коркішко, який на 15-й хвилині вдало скористався пасом Максима Третьякова, повідомляє Укрінформ.

Після перерви команди обмінялися голами з пенальті у виконанні Рафаеля Форстера (51) та того ж Коркішка (57).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 69 очок, "Динамо" - 55, "Зоря" - 41, "Олександрія" - 37, "Чорноморець" - 37, "Олімпік" - 35;

друга шістка - "Сталь" - 31, "Ворскла" - 28, "Зірка" - 26, "Карпати" - 21, "Дніпро" - 15, "Волинь" - 13.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта 6 команд визначать двох аутсайдерів, які залишать Прем'єр-лігу.