Українська жіноча збірна з боротьби стала чемпіоном Європи U-23

Жіноча збірна України зайняла перше місце у командному заліку чемпіонату Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років, що проходить на килимах "Arena Savaria" у Сомбатхеї (Угорщина).

На рахунку жіночої збірної України п’ять нагород: дві золоті, одна срібна і дві бронзові медалі.

Сьогодні золоті нагороди у фінальних поєдинках вибороли Лілія Горішина (до 53 кг) і Тетяна Кіт (до 58 кг). Бронзові нагороди дісталися Оксані Гергель (до 60 кг) та Ірині Пасічник (до 75 кг).

Раніше срібну медаль отримала Ілона Семків (до 48 кг). У фінальному поєдинку Ілона поступилася росіянці Анжеліці Ветошкіній з рахунком 16:10.

Разом з призерами святкують перемогу збірної Олена Кремзер (до 55 кг), Ангеліна Лисак (до 63 кг) і Алла Белінська (до 69 кг).

Друге місце у командному заліку молодіжного чемпіонату Європи U-23 з жіночої боротьби зайняла збірна Росії, третє – збірна Білорусі.

Чемпіонат Європи з вільної, греко-римської та жіночої боротьби U-23 проводиться в Сомбатхеї (Угорщина) з 28 березня по 2 квітня. Всього молоді борці континенту розігрують 24 комплекти нагород у 8-ми вагових категоріях.